Мар’їнська районна рада
Мар’їнський район, Донецька область

Новини Мар'їнської районної ради

Участь у святковому заході, присвяченому вшануванню воїнів-інтернаціоналістів та 27-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану

Дата створення: 12:17 13.02.2016

Сьогодні 13 лютого 2016 року голова Гагарінської районної ради Дьяченко Олег Миколайович взяв участь у святковому заході, присвяченому вшануванню воїнів-інтернаціоналістів та 27-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану, яке відбулося в місті Мар'їнка.

Робоча поїздка Дьяченко Олега Миколайовича

Дата створення: 13:04 06.02.2016

Сьогодні 6 лютого 2016 року відбулася робоча поїздка голови Ленінської районної ради Дьяченко Олега Миколайовича в село Славне, раніше територіально відносилося до Луганської сільській раді, який в даний час знаходиться на тимчасово непідконтрольною території. Село знаходиться практично на лінії зіткнення, які проживають на даний момент більше 40 чоловік, включаючи 3 дітей. Багато будинків пошкоджені в результаті військових дій, деякі будинки знеструмлені, відсутнє транспортне сполучення, немає регулярного підвезення продуктів харчування, медикаментів, у більшості жителів села важкі життєві умови. Було піднято питання про приєднання села до одного з прилеглих сільських рад району. Люди також висловили надію на допомогу влади у вирішенні їх проблем, зокрема, в наданні допомоги у відновленні зруйнованого житла, т.к багато людей хотіли б повернутися до своїх рідних домівок.

Засідання Координаційного Комітету соціального партнерства

Дата створення: 18:40 01.02.2016

Голова Мар’їнської районної ради Дьяченко Олег Миколайович прийняв участь у засіданні Координаційного Комітету соціального партнерства,яке відбулося у Києві 27 січня 2016 року . Головною темою для обговорення стала необхідність пошуку нових підходів, нових інструментів для розвитку регіонів та ефективного управління громадами.